Коробка до Великодня для паски з принтом (жовта з яєчками)
Розмір:16,5*16,5*20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Квіти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴




