Насадки для крему - одні з головних інструментів в кондитерській справі.
Безшовні насадки для крему - дійсно незамінна річ при декоруванні кондитерських виробів. Кондитерські безшовні насадки неймовірно довговічні, міцні і легкі у використанні і догляді. З допомогою безшовних насадок можна створити незвичайні, вигадливі візерунки на тортах, кексах, тістечка, пряники, десертах. Насадка безшовна виконана з харчової нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 10 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 21 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴





