
Тарілка (дощечка) сланцева з натурального каменю (10*10 см)
60 ₴
- Готово до відправки
- Код: пд-14
+380 (73) 131-00-91
- +380 (50) 178-78-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сланцеві тарілки виготовлені в незвичайному дизайні — імітація кам'яної пластини. Масивні кам'яні дошки мають гумові антиковзні фіксатори — для зручності її використання на будь-якій поверхні.
Підходить як для подавання на ній десертів, так і м'ясних, рибних страв, салатів, сирного нарізання тощо.
Матеріал — сланець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Сланець |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 5 мм |
| Тематика декору, малюнка | Камінь |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴




