
Перехідник на 3 кондитерські мішки УНІВЕРСАЛЬНИЙ
45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6027
- +380 (50) 178-78-27
nt-size:14px">n style="">Кондитерський перехідник для кондитерських мішків допоможе створити унікальний декор із крему.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розміри 3 перехідників для мішків: Висота – 4.5 см
Діаметр верхній: 2 см
Діаметр нижній: 4.5 см
Розміри фіолетової муфти верхні: 23, 26, 35 мм
Підготовка для роботи:
- Заздалегідь підготувати наповнені мішки кремом потрібного кольору.
- Відкрутити фіолетову частину перехідника та надягнути на кожен мішок пластиковий адаптер.
- Поєднати разом три частини адаптера та зверху помістити потрібну насадку.
- Закрутити фіолетову частину перехідника та приступити до прикрашання десерту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр нижній | 45 мм |
| Діаметр верхній | 20 мм |
- Ціна: 45 ₴



